Школска библиотека

Vesti

Наша школа је обезбедила десет нових рачунара за информатички кабинет

22.11.2020

Захваљујући донацији Фондације „Бетлен Габор д.о.о.“ а на основу конкурса „За мађарску културу и образовање“ војвођанског регионалног центра, наша школа је обезбедила десет нових рачунара за информатички кабинет у износу од 1.200.000 форинти.

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. a Magyar kultúráért és oktatásért vajdasági regionális pályázatán iskolánk 1.200.000 forintot kapott, melyet az informatikai kabinet korszerűsítésére fordított, 10 új számítógép megvásárlásával.

Школска библиотека

20.10.2019

Стигли су нови уџбеници!

Megèrkeztek az ùj tankönyvek!

Књига је вреднија од свих споменика украшених сликама, рељефом и дуборезом, јер она сама гради споменике у срцу оног ко је чита.

(Египатски запис)

A könyvek szárnyán az egész világot beutazhatod.

Imogen Hermes Gowar

ОБАВЕШТЕЊЕ

25.06.2019

На основу одлуке Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Хемијско-
прехрамбена средња школа из Чоке обавештава родитеље и друге законске заступнике
ученика, који први пут уписују први разред средње школе у школској 2019/2020. години,
да ће приликом уписа школа по службеној дужности електронским путем прибавити
документа попут извода из матичне књиге рођених и доказа о пријави пребивалишта за
ученике.

есДневник

13.03.2019

У уторак, 12.3.2019. одржан је заједнички родитељски састанак на ком су родитељи добили прецизна упутства у вези са платформом „мојесДневник“.

Еко-хемиЦар

05.03.2019

Обавештавамо вас да Хемијско-прехрамбена средња школа по први пут организује такмичење из области биологије, хемије и екологије у суботу, 6. априла 2019, под називом „Еко-хемиЦар“. Такмичење је предвиђено за ученике седмих и осмих разреда и биће организовано у групама од два ученика. Најуспешније екипе очекују вредне награде (таблет, звучници, слушалице) Пријаве треба послати до 22. марта на мејл:
ekohemicar2019@gmail.com

50. Општинскa смотрa рецитатора

01.03.2019

На 50. Општинској смотри рецитатора нашу школу су представљале три ученице: Грегуш Клаудија, Верица Кнежевић и Тамара Плавшић. На Окружно такмичење пласирале су се Тамара Плавшић и Верица Кнежевић. Честитамо!

12. Фестивал „Звезда заната“

24.01.2019

24. јануара, у организацији Мађарског националног савета, наша школа је била домаћин 12. Фестивала „Звезда заната“. Поред ученика из Зрењанина, Темерина, Аде и Новог Кнежевца, учествовали су и наши ученици који похађају фризерски смер.

Наш понос

23.01.2019

Нашу школу од јуче краси пано са сликама ученика који су постигли изузетне резултате, најбољи успех или су најмање одсуствовали са наставе. Овим гестом желимо да покажемо колико смо поносни на наше ученике и надамо се да ће и остали следити њихов пример.

Pages