Íratkozás 2017/2018

Sikereink

A csókai fodrász tanulók újabb sikere

2015/04/28

A csókai középiskola fodrász tanulói az utóbbi években rendre a legjobbak között vannak a köztársasági versenyeken. Az idén Szávaszentdemeter (Sremska Mitrovica) volt a házigazdája a szerbiai szintű megmérettetésnek, ahol tizennégy iskola képviseltette magát. A csókaiak Szokolov Tamara, Vince Valentina, Tárnoki Zsanett, Solymosi Lehel összetételű csapata az összesített csapatversenyben a rangos második helyet érte el, női fodrászatban a Tárnoki–Solymosi kettős a harmadik helyen végzett. A legnagyobb siker Solymosi Lehel első helye lépcsőzetes hajvágásban. Az iskola igazgatója Török Tibor szerény fogadással összekötött sajtóértekezleten köszönte meg a tanulók és fölkészítő tanáraik, Kothenc Éva és Savić Jelena munkáját. Beszédében Balázs Ferenc, Csóka község polgármestere, fölidézte a múlt évi eseményeket is, amikor iskolánkban  folyt a köztársasági verseny.